Czy jest jakieś ryzyko, że doszło do zapłodnienia?

Witam. Mialam zazyc tabletke Midiane o 21 a zazylam dopiero po godz 24. Zapomnialam ze wzgledu na gorszy dzien i duzy stres. Dodam ze odbylam stosunek po 23. Teraz zazylam dwie tabletki na raz poniewaz sie boje zeby nie zajsc w ciaze. To miala byc 3 tabletka z blistra. Tabletki biore juz 3 lata. Jest jakies ryzyko ze moze dojsc do zaplodnienia? Bardzo bym chciala tego uniknac :(

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro przyjęła Pani tabletkę po ok. 3-4 godzinach, ochrona została zachowana i nie ma powodu do niepokoju.