Czy jest jeszcze szansa na ciążę jeśli w dniu spodziewanej miesiączki test jest ujemny?

Witam ostatnia miesiączkę miałam 26.07 dziś jest dzień w którym powinnam dostać okres zrobiłam test i wyszedł negatywnie al okresu brak staramy się o drugie dziecko czy jest jeszcze szansa na ciążę jeśli w dniu spodziewanej miesiączki test jest ujemny?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro test był negatywny, szansa jest mała. Nie mają one oczywiście stuprocentowej pewności, ale w dniu spodziewanej miesiączki powinny być już wiarygodne.