Czy jest jeszcze szansa, że moja ciąża się rozwinie?

Mam pytanie robiłam krew i moczu i wykazało mi ciążę ale wczoraj za żelami krwawić i wykryto mi pęcherzyk ciążowy a zarodka nie było widać a jestem 5tydzien 6dni nie wiem czy jakaś nadzieja jest czy się rozwinie biorę tabletki duphaston i luteina i czekam jestem po stałą opieką ginekologa

Niestety, ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie tylko na podstawie podanych informacji. Proponuję o swoje wątpliwości pytać prowadzącego ginekologa. Pozdrawiam.