Czy jest jeszcze u mnie szansa na pojawienie się zarodka?

W Piątek 1.02 byłam u ginekologa potwierdził że z badania BHCG z dnia 31.01 wnioskuje że to 6-7 tydz. Na USG stwierdził prawdopodobieństwo pustego Jaja. Jestem zrozpaczona gdyż to moja 3 ciąża, a pierwsze dwie przeszłam bezproblemowo. Lekarz zlecił powturne BHCG 11.02 i Wizyta powturna 15.02 oraz 2 Usg. Czy jest możliwość że zarodek sie jeszcze pojawi...? Czy jest możliwość że wszystko skończy sie Dobrze... Co może czekać mnie Dalej...?

Szanowna Pani, USG jest badaniem bardzo subiektywnym, należy je powtórzyć aby potwierdzić rozpoznanie