Czy jest konieczność usunięcia tłuszczaka?

Dzień dobry Wykryto u mnie tłuszczaka, jest on usytuowany pod piersią na żebrach, miękki przesuwny widoczny. Mam troszkę grubszą budowę ciała zastanawia mnie to czy jak schudnąłbym to by się zmniejszył? Czy jest jakiś sposób by samoistnie się wchłonął? Czy jest konieczność tego usunięcia? Zauważyłem też po drugiej stronie w tym samym miejscu wyczuwalna zmianę w taki sam sposób tylko nie jest ona widoczna, czy jest to możliwe by był to też tłuszczak ? czy to możliwe żeby były po obu stronach w tym samym miejscu ?

Szanowny Panie, tłuszczak się nie wchłonie, leczy się go chirurgicznie. Drugą zmianą również może być tłuszczak, jednakże bez odpowiednich badań nie da się tego stwierdzić.