Czy jest możliwe rzucenie palenia marihuany bez pomocy specjalistów?

Czy jest możliwe rzucenie palenia marihuany bez pomocy terapeutów??? Czy zna ktoś takie przypadki. Pale od 17 lat, codziennie. Bylem na 10 spotkaniach z panią psycholog, jednak jej wiedzą na ten temat mimo że to centrum uzależnień, była bardzo ograniczona i czasami miałem wrażenie ze to ona jest moją pacjentką. Pani zrezygnowała sama z dalszej pomocy. Nie mam ochoty co miesiąc zmieniać osoby prowadzącej i opowiadać jej o swoim całym życiu, by na koniec znaleźć się w punkcie wyjścia. Postanowiłem sam wziąść sprawy w swoje ręce, czyli urlop i wyjazd w góry. Nie pale 6 dzień, życiowy rekord, jutro wyjazd do domu a ja myślę tylko o tym żeby zapalić po powrocie mimo że chyba wcale nie muszę. Proszę o pomoc i jakieś rady, ale jak słyszę odpowiedzi typu proszę zgłosić się do poradni, ręce mi opadają

Szanowny Panie, rozumiem że ręce Panu opadają ale jakiej spodziewa się Pan pomocy od lekarza przez internet. Ja niestety nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Potrzebna jest terapia i wsparcie najbliższych osób