Czy jest możliwe, że doszło do uszkodzenia mózgu u mojego synka?

Witam Dzieci podczas zabawy chyba wcisnely mlodszemu synkowi ciemiaczko. Czy jest mozliwe ze uszkodzily mozg? Synek nie wykazuje zadnych niepokojacych objawow

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy jak ten uraz [bądź nie] wyglądał. Jeśli Panią coś zaniepokoi proszę udać się do pediatry. Pozdrawiam.