Czy jest możliwe, że preejakulacie nie ma plemników?

Uprawiając seks z żoną praktykujemy stosunek przerywany. Czy to oznacza, że w moim preejakulacie nie ma plemników? Zaznaczę, że metodę tą stosujemy już kilkanaście lat i w ten sposób, do tej pory udało się uniknąć zapłodnienia.

Lek. Paweł Szadkowski

Stosunek przerywany jest bardzo słabą metodą antykoncepcji. Mniejsza lub większa ilość plemników w preejakulacie u zdrowego mężczyzny niemal zawsze występuje.