Czy jest możliwe, że przy takich wynikach zajdę w ciążę?

Witam, dzisisj byłam odebrać wyniki. Wynik AMH wynosi 1.300 ng/ml a Fsh wynosi ponad 5 ng/ml. Jest możliwe że zajde w ciążę? Doktor powiedział mi dzisiis że nie bardzo że nadaje się do invitro. Proszę o odpowiedź

Witam, szkoda że nie dopisała Pani w jakiej fazie cyklu było wykonane badanie. Stężenie AMH jest dość niskie, stąd może wystąpić duży problem z naturalnym poczęciem. Pozdrawiam