Czy jest możliwe, że te guzki to objaw choroby nowotworowej?

Witam. Jakies ok. 2 lata temu wyczułem w pachwinach małe guzki ale z czasem o nich zapomniałem. Kilka dni temu przypomniałem sobie o nich i nadal są. Mysle ze są to węzły chłonne. Dodam że od zawsze byłem szczupły ( dlatwgo może są one wyczuwalne) . Widzialem na inernecie ze powiekszone wezly chlonne mogą byc rezultatem choroby nowotworowej. Czy jest ona możliwa jeśli ostatnio robiłem badania i wyszły one dobrze? Obawiam się najgorszego.

Szanowny Panie, nie sądzę aby miał Pan mieć powody do niepokoju, ale może Pan się udać do lekarza pierwszego kontaktu