Czy jest możliwe zrobienie mostu adhezyjnego przy braku zęba?

witam czy jest mozliwe zrobienie mostu adhezyjnego przy braku zeba dolnego- 6, 7 z wypełnieniem, 5-zdrowa. Chodzi mi o rozwiązanie tymczasowe ( na ok poł roku do roku) bo obecnie robie tradycyjny most na górnych zębach bocznych i nie mam pieniędzy na uzupełnienie reszty braków a nie chciałabym żeby mi się zdrowe zęby rozchwiały itp

Witam. Oczywiście jest możliwe wykonanie mostu adhezyjnego. Ja osobiście stosuję mosty kompozytowe na włóknie szklanym jako trwałe uzupełnienie pojedynczych zębów jako nie inwazyjną alternatywę dla mostów klasycznych. Brak pojedynczego zęba , przy prawidłowym zaguzkowaniu zębów otaczających lukę z zębami przeciwległej szczęki, nie wymaga bezwzględnie uzupełnienia . pozdrawiam