Czy jest możliwość, by przenieść plemniki na swoich dłoniach czy palcach do pochwy?

Witam. Mam pytanie odnośnie pettingu! 22 grudnia skończył mi się okres. Z ukochanym uprawiałam petting 23 grudnia. Okres mam co 28 -30 dni. Doszło do wytrysku nasienia w moich ustach. Ukochany po tym zdarzeniu później łapał w dłonie swojego penisa. Po jakimś czasie pieścił dłonią moje okolice intymne, wprowadzając palce do środka pochwy. Czy jest możliwość, by mógł on przenieść po tych zdarzeniach jakąś liczbę plemników na swoich dłoniach czy palcach, i czy może dojść do zapłodnienia? Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam.

ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Skoro Pani skończyła miesiączkę 22 grudnia, a 23 doszło do zbliżenia, oznacza to, że była Pani w czasi dni niepłodnych. Sama sytuacja także stwarza małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Podsumowując - uważam, że może Pani być spokojna.

Jeżeli w dalszym ciągu będzie Pani miała wątpliwości, polecam wykonanie testu ciążowego najlepiej od 7 do 10 dni od możliwej daty koncepcji (w zależności od testu).