Czy jest możliwość ciąży, czy spóźniający się okres może być wynikiem stresu i upałów ?

W dni płodne uprawiałam petting miedzyposladkowy ze swoim chłopakiem bez wytrysku, oraz w dni niepłodne tylko tym razem z wytryskiem ale między pośladkami. Dostałam okresu z tygodniowym opóźnieniem ale to przez stres. Przez kolejny miesiąc nie doszło do żadnych zbliżeń natomiast okres spóźnia mi się 3 dzień. Czy jest możliwość ciąży czy spóźniający się okres może być wynikiem stresu i upałów ?

Lek. Paweł Szadkowski

Może tak się zdarzyć, opisany przez Panią przypadek nie wskazuje na ciążę.