Czy jest możliwość ciąży urojonej?

Jestem w ciązy htc beta pokazuje wynnik 450 bardzo słabo rośnie mam krwawienia czy jest możliwość ciazy urojonej ? Na usg nic nie widac . Już sama nie wiem proszę o szybką odpowiedź .

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik betaHCG jest dodatni, nie jest to ciąża urojona. Mogło po prostu dojść do poronienia, lub jest zbyt wcześnie, aby uwidocznić pęcherzyk na usg.