Czy jest możliwość ciąży urojonej?
Jestem w ciązy htc beta pokazuje wynnik 450 bardzo słabo rośnie mam krwawienia czy jest możliwość ciazy urojonej ? Na usg nic nie widac . Już sama nie wiem proszę o szybką odpowiedź .

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Wynik betaHCG jest dodatni, nie jest to ciąża urojona. Mogło po prostu dojść do poronienia, lub jest zbyt wcześnie, aby uwidocznić pęcherzyk na usg.