Czy jest możliwość ciąży w czasie stosunku w ostatni dzień dni płodnych?

Witam staram się zajść w ciążę i miałam w ostatni dzień dni plodnych stosunek czy jest możliwe że zejdę w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro stosunek odbył się w dni płodne, istnieje możliwość ciąży. Proszę spokojnie poczekać na najbliższą miesiączkę. Jeśli się nie pojawi - wykonać test ciążowy, najlepiej betaHCG z krwi.