Czy jest możliwość nawrotu infekcji poprzez gazy przy wzdęciach?

tydzień temu po globulkach z amoksycyliną miałam poprawę i zero objawów infekcji intymnej po e.coli i e.feacalis. Ostatnio nawróciły mi problemy z zaparciami i wzdęciami, a czasami podczas siedzenia jednak gazy idą do przodu. Czy jest możliwość nawrotu infekcji poprzez gazy przy wzdęciach ? Niepokoi mnie lekko zielonkawy kolor wydzieliny boje się nawrotu infekcji.

Lek. Paweł Szadkowski

Jest skrajnie mało prawdopodobne żeby gazy były przyczyną ponownej infekcji. Proszę starać się szczególnie dbać o higienę intymną.