Czy jest możliwość usunięcia pęcherza z guzem?

Czy jest mozliwosc usuniecia pecherza z guzem 1stopien stwierdzono naciekanie miesniówki wlssciwej osoba 68 lat. Przyjmujáca leki stale letrox75mg pluskard kalipoz spironal25mg diurosin1.5mg bisokard5 romazic20mg vivace5 mg depakine chrono500 plavix75mg

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Za mało danych żeby stwierdzić jaka metoda będzie zastosowana. Postępowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta.