Czy jest możliwość wstawienia implanta w miejsce wyrwanej dwójki?

Mam pytanie odnośnie stomatologii estetycznej. Mam krzywe zęby i jestem świadoma że konieczny będzie aparat ortodontyczny, ale niestety konieczne przy tym bedzie wyrwanie dwójki. Tak przynajmniej poinformował mnie lekarz. Nie wyobrazam sobie chodzic z aparatem i do tego bez zęba. Jest możliwość wstawienia implanta w miejsce wyrwanej dwójki i na to założyć aparat ortodontyczny? Wiem że to kosztowne. Z góry dziękuję za odpowiedź

Zastanawia mnie konieczność usunięcia 2, jaki jest tego powód? Jeśli chodzi o uzupełnienie przerwy między zębowej na czas leczenia ortodontycznego to często stosuje się takie dowieszki do aparatu. Podejrzewam, że lekarz prowadzący coś zaproponuje. Pozdrawiam