Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam Okres miałam 27 września. Od nocy z 15 na 16 października współżyłam bez zabezpieczenia przez kolejne 4 dni.Następny okres dostałam 19 października (ok tydzień wcześniej) Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Miesiączki mam ok co 28 dni przez 6-7 dni. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie - N.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyjmując czas trwania okresu 28 dni można by mówić o szansie na ciążę. Nie mniej jednak w tym cyklu jest ona znacznie mniejsza gdyż do zbliżenia doszło bezpośrednio przed okresem. Warto jednak dla pewności wykonać test ciążowy,