Czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas karmienia piersią?

Jestem 5 miesiac po porodzie, karmie piersią, miesiaczkuje przy tym normalnie a cykle mam co 28 dni. Czy jest mozliwosc zajscia w ciąze 23 dnia cyklu? Dodam ze stosunek byl przerywany, rozumiem ze to nie jest pełne zabezpieczenia ale przy 23 dniu cyklu moglo by dojsc do zaplodnienia?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to mało prawdopodobne, ale możliwe. Karmienie piersią nie zabezpiecza przed ciążą, podobnie stosunek przerywany.