Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Hej, mam dość dziwne pytanie i dość dziwny opis tego wszystkiego, bo nie wiem czy jestem w ciąży, bo z chłopakiem staramy się o dziecko, ale boimy się, że nam nie wyszło. Ale chłopak zalał mnie 20 razy i czy jest możliwe, że jestem w ciąży?

Minęły już 2 tygodnie za niedługo idę do lekarza się zbadać, ale na początku po 2 dniu 1 stosunku bolała mnie głowa, było mi niedobrze, chciało mi się spać. Urósł mi brzuch, teraz objawy mi minęły, został tylko brzuch i urosły mi piersi. Dalej boli mnie głowa i straciłam apetyt. Nieraz bierze mnie wstręt do jedzenia, nie palę już papierosów.
Jestem dość szczupłą osobą, więc nie wiem już czy za którymś razem z tych 20 mogłam zajść w ciążę?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Z opisanych przez Panią objawów nie można wykluczyć ani potwierdzić ciąży. Radzę odczekać do dnia spodziewanej miesiączki i jeśli ta nie pojawi się - przeprowadzić test ciążowy, używając porannego moczu. Polecam też artykuł na naszym portalu o wczesnych objawach ciąży:

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Pozdrawiam!