Czy jest możliwość że jestem w ciąży, czy jest to po prostu zwykłe rozregulowanie cyklu?

Witam, mam 18 lat. Ostatnio zdazylo mi się zaszaleć na dwóch imprezach w zeszłym tygodniu, wypiłam tyle alkoholu że na każdej z tych imprez wymiotowalam. Dodatków dużo paliłam. Z moim partnerem dwa tygodnie temu uprawiałam petting, możliwe że dotknął mojej pochwy palcem, którym uprzednio dotykał swojego penisa. Słyszałam że ciąża przez palec jest raczej nie możliwa dlatego się chwilowo uspokoiłam. Obecnie okres mi się spóźnia, nie byłoby w tym nic dziwnego jak fakt iż dzisiaj i wczoraj przy wycieraniu sie na papierze zauważyłam biały śluz z bardzo mała ilością krwi. Boję się że to może być zapłodnienie. Dodam jescze że ostatnio bardzo sie stresowalam,poklocilam się z rodzicami, nie jadłam przez caly dzien praktycznie nic. Wlasciwie nigdy nie byłam tak przestraszona. Czy jest możliwość że jest to po prostu zwykle rozregulowanie cyklu? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej jest to zwykłe rozregulowanie cyklu, dla pewności proszę wykonać test ciążowy.