Czy jest możliwość, żeby mój prawie 17-letni syn był przy cieciu cesarskim?

Mam pytanie: czy jest możliwość, żeby mój prawie 17-letni syn był przy cieciu cesarskim?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości. Cięcie cesarskie to poważna operacja, przy której obowiązują sztywne procedury. Z cięcia cesarskiego nie można niestety uczynić "porodu rodzinnego", ze względu na silną ingerencję w organizm matki. Wymaga ono pełnego skupienia całego operującego zespołu, w którym dodatkowa osoba na pewno by przeszkadzała.

Pozdrawiam serdecznie!