Czy jest możliwość, żeby na kolejnej prezerwatywie znalazło się nasienie?

Witam,wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem. On skończył wcześniej,zjadł prezerwatywe(starał się nie dotykać spermy ani samej prezerwatywy nadmiernie),przetarł dokładnie ręce mokrymi chusteczkami i suchym papierem. Następnie założył nowa prezerwatywę Czy jest możliwość Żeby na niej znalazło się nasienie zdolne do zapłodnienia?

Lek. Paweł Szadkowski

Teoretycznie taka możliwość istnieje, ale jest mało prawdopodobna.