Czy jest ryzyko ciąży przy pettingu w 12 I 13 dniu cyklu?

Ryzyko zajścia w ciążę. Witam, jakie jest ryzyko zajścia w ciążę, po pieszczotach (pettingu) i kilkukrotnej próbie penetracji (są to moje pierwsze zbliżenia, partner nie dokonywał pełnej penetracji, by nie powodować bólu). Doszło do wytrysków, ale "na zewnątrz", po wytrysku myślimy się dokładnie przed kolejnymi pieszczotami. Byliśmy bez zabezpieczenia, działo się to w 12 i 13 dniu cyklu.

Szanowna Pani, prawdopodobieństwo jest minimalne. Prosiłbym jednak, aby się Państwo zaznajomili z edukacją seksualną