Czy jest ryzyko, że od tamtego czasu wykształcił się rak żołądka lub jelita grubego?

Dzień dobry, mam 21 lat i dość spory problem, wyniki USG i RTG brzucha wyszły w porządku, morfologia, mocz, test na Helicobacter pylori bardzo w porządku wszyskto w normach, żelazo, kortyzol, ferrytyna, tibc wszyskto w normach, moje objawy to kłucie w lewej części brzucha zaraz na lewo od środka zwłaszcza po jedzeniu, kłucie całej lewej strony klatki piersiowej promieniujące aż do pleców, ból w obu pachwinach promieniejący aż do stóp, dodam że popołudniami po wypiciu większej ilości wody mam problemy z przełykaniem śliny i z oddechem, nie mogę wziąć pełnego oddechu. Gastroskopia była wykonywana 1.5 roku temu i wyszło błona śluzowa żołądka z plamistymi zaczerwieniami o miernym nasileniu. Czy jest ryzyko że od tamtego czasu wykształcil się tak żołądka lub jelita grubego ? Bardzo się martwię lekarze nie chcą mi pomóc mówią że jestem zdrowy, tymczasem kłuje mnie w całym brzuchu

Witam, nie napisał Pan jacy specjaliści ocenili opisany stan kliniczny, że jest wszystko w porządku. Jeśli ocena była przez lekarza rodzinnego oraz specjalistę gastrologa i ponowna opinią innych lekarzy tej specjalności jest taka sama to powinien Pan szukać innej przyczyny np zespół jelita drażliwego lub zespół lekowy, depresja itd. Proszę udać się do lekarza psychiatry w celu konsultacji aby ocenił czy opisane objawy są na tle nerwicowym lekarz potwierdzi lub wykluczy a taka konsultacja się Panu przyda dla ponownej konsultacji gastrologicznej i sygnał dla lekarza aby pogłębić diagnostykę przewodu pokarmowego.

Pozdrawiam