Czy jest ryzyko, że zaszłam w ciążę z moim chłopakiem?

Czy jest ryzyko że zaszłam w ciążę? Poniosło mnie i mojego chłopaka. Uprawialismy petting, podczas podniecenia prawdopodobnie na jego czlonku wytworzył się prejakulat. Dotykal swoim czlonkiem mojej pochwy. Potem założył prezerwatywe i przebił moja błone ale nie doszło do wytrysku. Byłam tuż po dniach płodnych. Czy mogę byc w ciąży? Czy jeśli mam uwumiona wizyte u ginekologa tydzień po całym zdarzeniu to on mi pomoże?

Lek. Paweł Szadkowski

Bardzo małe ryzyko ciąży zawsze istnieje, ani stosunek przerywany, ani prezerwatywa nie dają stuprocentowej pewności. Tydzień po stosunku to zbyt późno na zastosowanie tabletki po.