Czy jest szansa na ciążę u 28-latki?

Witam, mam pytanie odnośnie cyklu owulacyjnego. W dn 16.09 byłam u ginekologa i mój pęcherzyk rośnie powoli (cykl spowoloniony) Wczoraj byłam na wizycie i pęcherzyk rośnie. Lekarz kazał robić testy owulacyjne i od wczoraj jedna kreska jest jaśniejsza od drugiej. Dzisiaj czuje ból w podbrzuszu. Ogólnie chciałam dodać że jestem półtora roku po ciąży pozamacicznej i w kwietniu miałam poronienie. Mój cykl ogólnie jest nieregularny, ostatnio cykl wynosił 35 dni A dzisiaj mam 21 dzień cyklu. Pomovy bo nie wiem czy to oznacza ze jest owulacja .?Pozdrawiam Judyta.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologi endokrynologicznej.