Czy jest szansa na otrzymanie kategorii C prawa jazdy?

Dzień dobry w jednym oku mam niedowidzenie, widzę 6 rzędów na tablicy (czyli widzenie 0,6) drugim okiem wszystkie rzędy. Test muchy widzę muchę w 3d i cztery pierwsze kółeczka 3d czy z takim wzrokiem mam szansę na kategorie C prawa jazdy ?

Witam niestety nie jestem w stanie pomóc, pytanie proszę kierować do osoby decyzyjnej