Czy jest szansa na utratę wagi bez diety?

Witam czy można chudnąć bez diety ? Od nas pamiętam jestem na różnych dietach lub głodówkach . Mamie strasznie zawsze przeszkadzało że jestem trochę grubsza i zamiast chudnąć dalej tylam . Teraz nie stosuje żadnej diety i chudnę i to w dość szybkim tempie 8 kg w półtora miesiąca nie ćwiczę pracuje w fastfoodzie więc raczej tryb życia nie jest aż taki żeby podpisać to pod bieg lub ćwiczenia. Czy powinnam się martwić i zgłosić z tym do lekarza czy raczej jest wszystko w porządku .?

Dzień dobry,

brak informacji na temat czy choruje Pani na choroby przewlekłe lub przyjmuje Pani leki nawet te bez recepty, czy są inne objawy oprócz tych, które są opisane przez Panią.

Wskazana konsultacja lekarza rodzinnego lub gastrologa, którzy w pierwszej kolejności wykonają badanie podmiotowe i przedmiotowe i zlecą diagnostykę laboratoryjną, a w razie nieprawidłowości również obrazową. Pozdrawiam