Czy jest szansa na wybudzenie ze śpiączki?

Chciałam zapytać mój teściu przewrócił się uderzył się w głowę miał operacje krwiaka mózgu 22.07.2018 operacje przeżył później doszedł obrzęk płuc lekarze mówią że jest w śpiączce naturalnej mieli go przenieś na oiom ale wynik wyszły dobre jak jeździmy do nie go to ściska rękę rusza nogami jak się do nie go mówi czy jest jakaś szansa czy się wzbudzi i ile może trwać spiaczka

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro leczenie przebiega pomyślnie, oczywiście, że jest szansa, że teść się wybudzi. O szczegóły musi Pani jednak pytać lekarza prowadzącego, gdyż nie mając żadnych badań obrazowych, wyników przed sobą, nie jestem w stanie powiedzieć, ile taki stan może potrwać.