czy jest szansa zajść w ciążę pod prysznicem?

Witam. Uprawialam wczoraj seks z chłopakiem. Kochalismy się pod prysznicem. Ja miałam orgazm, a on wtedy był "we mnie" do końca, wyszedł i doszedł od tyłu na moją pupę. Mam teraz dni płodne. Czy jest szansa na zajście w ciążę czy woda wszystko splukala? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Stosując stosunek przerywany można zajść w ciążę. Szansa jest bardzo niewielka, ale niestety nie da się wykluczyć, że w wydzielinie tej przed wytryskiem, nie było plemników.