Czy jest szansa, że będę jeszcze mogła normalnie oddychać bez kropli do nosa?

Witam serdecznie, od paru lat na wlasna odpowiedzialnosc wpuszczam krople do nosa, niestety ale w inny sposob za dnia sie dusze a w nocy nie spie, bylam kiedys u laryngologa ktory przekazal mi ze mam przekrzywiona przegrode nosowa i bardzo wysuszone sluzowki, czy jest szansa ze bede jeszcze mogla normalnie oddychac bez kropli do nosa?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani czym są owe krople do nosa. Może być tak, że jeśli przewlekle stosowała Pani leki obkurczające śluzówkę nosa, to właśnie ciągłe stosowanie tych kropli zaburza jej regenerację. Istotna jest również odpowiednia wilgotność powietrza w mieszkanie, warto pomyśleć o nawilżaczu powietrza.