Czy jest szansa, że mój ból nóg w końcu ustąpi?

Witam!13.03 2019r.miałam operację halluxa metodą chevrona z osteotomią,zeczulenie podano w kręgosłup i dodatkowo mnie uśpili.Od pierwszej doby do dnia dzisiejszego odczuwam ogromny ból obu nóg...mam wrażenie jakby nogi nie były moje.Mam problem z poruszaniem się,bo nawet najmniejsze napięcie mięśni powoduje,że ból się nasila.Chodzę od lekarza do lekarza(prywatnie)bo na nfz zbyt długo się czeka a nikt nie jest w stanie mi pomóc.Czy jest szansa,że ból w końcu ustąpi?Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z neurologiem.Możliwe iż wskazana byłaby hospitalizacja w celu poszerzenia diagnostyki.