Czy jest szansa, że moja ciąża zakończy się pomyślnie?
Witam mam pytanie w dniu dzisiejszym byłam na USG potwierdzającym ciążę według ostatniej daty miesiączki wynika że jestem w 5 tygodniu i 4 dniu Ciąży pęcherzyk ciążowy jest widoczny ale nie jest widoczny pęcherzyk żółtkowy czy jest szansa że ciąża zakończy się pomyślnie ?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Szanowna pani, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie na podstawie samego opisu