Czy jest to możliwe, żeby owulacja bolała 7 dni ?

Dzień dobry , mam 41 lat wcześniej miałam miesiączki po 5-7 dni teraz mam 2-3 dni na dodatek od 7 dni mam ból w dole brzucha .Udałam się do ginekologa który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził że to owulacja boli a na usg widzi pęcherzyk Graffa . moje pytanie brzmi czy jest to możliwe żeby owulacja bolała 7 dni ? i czy lekarz mógłby pomylić pęcherzyk np z guzem ? Na wydruku lekarz napisał : prawidłowy obraz USG dla wieku i cyklu a pod 3 cim zdjęciem cykl owulacyjny . Bardzo proszę o pomoc.

Szanowna Pani, szczerze wątpię aby lekarz pomylił się co do rozpoznania. Utrzymujący się ból od 7 dni raczej już nie jest związany z owulacją. Pozdrawiam