Czy jest to neuralgia międzyżebrowa?

Witam. Mam 33 lata. Od jakiegoś czasu , co kilka tygodni napada mnie ból zlokalizowany w lewej górnej części brzucha przy głębokim wdechu. Krótkie ukłucia uniemożliwiające oddychanie. Przechodzi w momencie pochylenia się do przodu. Przeplata się to z częstymi bólami klatki piersiowej na wylot z łopatką również po lewej stronie. Wtedy bol i ukłucia nasilają się przy pochylaniu. Towarzyszy temu napiecie w barkach i karku oraz ich ból. Czy jest to neuralgia miedzyżebrowa czy może coś innego? Paula
KOBIETA, 33 LAT 8 miesięcy temu

Witam.

Aby odpowiedzieć na tak zadane pytanie wymagana jest wizyta stacjonarna w celu zebrania dokładnego wywiadu ale przede wszystkim badania fizykalnego które wykaże z czym ma się do czynienia a w razie stwierdzenia nieprawidłowości zlecić odpowiednią diagnostykę z krwi i obrazową.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk