Czy jest to poważna zmiana?

Witam, wczoraj babcia odebrała wyniki tomografii, dopiero za tydzień idzie do lekarza, a chciałabym już teraz się dowiedzieć czegoś więcej. Na wyniku jest napisane: wątroba w segm. 5/8 nowe ognisko hypodensyjne o zatartych granicach, śr. 23 mm. Wiadomo ze jest to przerzut ponieważ babcia miała rok temu raka jelita grubego. Czy jest to poważna zmiana?

Szanowna Pani, leczenie należy omówić z lekarzem prowadzącym. Często zmiany przerzutowe w wętrobie udaje się usunąć