Czy jest to poważna zmiana?
Witam, wczoraj babcia odebrała wyniki tomografii, dopiero za tydzień idzie do lekarza, a chciałabym już teraz się dowiedzieć czegoś więcej. Na wyniku jest napisane: wątroba w segm. 5/8 nowe ognisko hypodensyjne o zatartych granicach, śr. 23 mm. Wiadomo ze jest to przerzut ponieważ babcia miała rok temu raka jelita grubego. Czy jest to poważna zmiana?

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, leczenie należy omówić z lekarzem prowadzącym. Często zmiany przerzutowe w wętrobie udaje się usunąć