Czy jestem cały czas chroniona przed ciążą?

Witam, zastosowałem tabletki antykoncepcyjne orlifique przez 2 miesiące,regularnie.Lekarz zmienił mi tabletki na Vibin mini, które zaczęłam brać po 7 dniowej przerwie po orlifique, teraz będzie to 3 tabletka Gubin mini. Czy jestem cały czas chroniona przed ciążą, pomimo zmiany tabletek? Nie mogę porównać składu tych tabletek proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli przerwa pomiędzy kolejnymi tabletkami była rzeczywiście 7-dniowa, to działanie leków antykoncepcyjnych nie jest osłabione, pomimo zmiany leków na inne.