Czy jestem chora na boreliozę?

moje wyniki Anty-BorreliaIgG-6,46 Ru/ml Anty-Borrelia/igM-109,42Ru/ml Borrelia cutoff-widoczne prązki -p41 Ospc

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki mogą sugerować świeże zachorowanie, ale do postawienia rozpoznania konieczne jest uwzględnienie obrazu klinicznego (pani objawów). W celu dokładnej interpretacji najlepiej udać się do lekarze prowadzącego (optymalnie specjalisty chorób zakaźnych).