Czy jestem gruba - proszę o szczerą odpowiedź

Jestem dziewczyną i mam prawie 15 lat. Mam 159 cm wzrostu. W brzuchu mam 68 cm, w udzie 47cm, a w biodrach 76cm. Czy jestem gruba? Proszę o szczerą odpowiedź. Co mam robić, jeśli jestem gruba aby schudnąć i sobie nie zaszkodzić?

KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Do pełnej oceny konieczne jest podanie masy ciała. Wtedy na podstawie BMI będzie można określić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa, czy też nie.
Same wymiary nie wystarczą, jednak te przedstawione przez Ciebie nie opisują osoby z nadwagą.

Uzupełnij swoje dane, a wtedy otrzymasz pełną odpowiedź.

Pozdrawiam