Czy jestem odpowiednio zabezpieczona przed ciążą?

Przychodzę z pytaniem które nurtuje mnie od jakiegoś czasu. 22 czerwca wymiotowałam i nie byłam pewna czy tabletka antykoncepcyjna zdążyła się wchłonąć więc wzięłam drugą tego samego dnia (VibinMini) przez co skończyłam blister dzień wcześniej. Wczoraj zaczęłam brać tabletki placebo i zastanawiam się czy mimo tego że wzięłam te dwie tabletki to jestem teraz zabezpieczona przed ciążą.

witam tak aczkolwiek w takich przypadkach lepiej nie robić przerwy i zacząć od razu nowy blister