Czy jestem uczulona na środek plemnikobójczy?

dzień dobry niedawno uprawiałam stosunek z partner i po stosunku zaczełam miec bóle w oklicy miejsc intywnych i swedzenie. mój partner używał prezerwatyw a środkiem plemnikobójczym ,czy może być to uczulenie na ten środek jak tak to jak można uczulenie wyleczyć

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie można wykluczyć takiej ewentualności.