Czy jestem w ciąży? Proszę o pilną odpowiedz .

Dnia 29.08 współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia.

Stosunek trwał jakieś 10 sekund ponieważ z powodu ogromnego bólu go przerwaliśmy (był to mój pierwszy raz). Obawiam się że mogę być w ciąży, chłopak zapewnia mnie że nie umieśćił członka głeboko, jedyne około 2cm , nie doszło do wytrysku (ostatni był 2-3 dni wczśniej) , a wprowadzany członek był suchy (chłopak dla pewności jeszcze wytarł go ręką). , miesiączkę powinnam dostać około 4.09, nie miesiączkuje jeszcze dosyć regularnie, proszę o porade.

Czy istnieje prawdopodobienstwo zajścia w ciąże w naszym przypadku??

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Nie ma ryzyka ciąży, proszę się nie martwić. Możliwe że w ogóle nie doszło do przerwania błony dziewiczej. Pozdrawiam serdecznie!