Czy jestem za chuda?

Cześć : ) Mam 17 lat, ważę 50 kg i mam 170 cm wzrostu. Dużo osób mówi, że jestem chuda, a dużo, że jestem taka jaka powinnam być. Czy jestem za chuda?
17 LAT ponad rok temu

Witaj!

Twoje BMI wynosi 17,3. Oznacza to, że ważysz zdecydowanie zbyt mało jak na 17-letnią dziewczynę. Oprócz tego, że sama powinnaś postarać się przytyć, warto byłoby wybrać się do lekarza (pediatry bądź lekarza rodzinnego), który ustali przyczynę niedoboru masy ciała i zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam.