Czy kapsułki ACARI BERRY EXTREME mogę zażywać przy tabletkach antykoncepcyjnych?

witam prosze mi napisac czy kapsulki ACARI BERRY EXTREME moge zazywac kiedy biore tabletki antykoncepcyjne SYLVE 20 czy nie oslabia dzialanie antykoncepcji

Lek. Paweł Szadkowski

Stosowanie preparatu Acari berry Extreme razem z tabletkami antykoncepcyjnymi nie powinno wpływać na skuteczność antykoncepcji. Natomiast proszę pamiętać, że takie preparaty, jak Acari berry Extreme, nie są lekami, tylko suplementami diety i nie mają szczegółowych badań, na temat interakcji z innymi lekami.