Czy kaszel po infekcji u dziecka jest normalny?

Witam, corka miala zaraz po urodzeniu operacje na serce . (TgA) teraz przy kazdej infekcji drog oddechowych ma taki kaszel ze wymiotuje . Trwa on tygodniami . Corka ma 2 lata. Lekarze mowia ze tl normalne . Tak jest?

Lek. Paweł Szadkowski

Kaszel po infekcji może trwać nawet kilka tygodni. Ciężko bez zbadania dziecka określić, jaki kaszel ma charakter, jak się dziecko ogólnie czuje, czy ma jakieś towarzyszące objawy. Natomiast myślę, że należy zaufać lekarzom, którzy badali córkę.