Czy kawałek sznurka z kanapki może zatrzymać się w przełyku?

Witam.Wczoraj wieczorem przy kolacji mialem kanapki z wedlina i byly tam kawalki sznurka zjadlem kawalek jednej kanapki zanim to zauwazylem i wydawalo mi sie ze cos dziwnego twardego gryzlem ale polklem i potem dopiero kawalki sznurka zauwazylem..Potem za chwile czulem dziwne uczucie jakby cos stalo w przelyku w klatce piersiowej i teraz gdy pije czy jem czuje ze cos jakby mi przeszkadzalo chodz przechodzi jedzenie i picie normalnie..Mam pytanie czy taki kawalek sznurka z kanapki moze zatrzymac sie w przelyku i dokuczac kiedy jem czy pije czy taki kawalek sznurka normalnie by przeszedl do zoladka i to dokuczanie w przelyku jakby cos tam bylo na wysokosci mostka to cos innego?

Lek. Paweł Szadkowski

Taki kawałek sznurka najprawdopodobniej nie pozostał w przełyku, mógł go delikatnie podrażnić, dlatego pozostało poczucie drażnienia.