Czy każdy mężczyzna posiada owłosienie na twarzy?

Mam takie pytanko :) czy każdy mężczyzna posiada owłosienie na twarzy ( brodę ) czy nie ? Jeżeli tak to jak można przyspieszyć porost włosów na twarzy ? Bardzo dziękuje za odpowiedz :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Każdy mężczyzna a także czasami nawet kobiety posiada zarost na twarzy. Niemniej jednak nie u każdego (zajmując się tylko mężczyznami) jest on widoczny - wyraźnie zaznaczony. Jest to uwarunkowane genetycznie oraz wynika z działań hormonów.