Czy kilkuletnie codzienne zażywanie Zolpidemu przed snem może powodować nagłe pojawienie się objawów neurologicznych takich jak mioklonie?

Chciałabym się dowiedzieć czy (i z jakim prawdopodobieństwem) kilkuletnie, codzienne zażywanie zolpidemu w dawce 4mg (niecałe pół tabletki) przed snem może powodować nagłe pojawienie się nietypowych objawów neurologicznych takich jak: mioklonie palców u stóp, drgania mięśni (fascykulacje), skurcze stóp, łydek i dłoni, sztywność i ból mięśni, drżenie i parestezje? Ponadto stukanie w uchu i problemy z przełykaniem i co za tym wszystkim idzie lęk ? Czy przyczyny szukać jednak gdzie indziej?

Szanowna Pani
Nie spotkałam się z takimi powikłaniami po małej dawce zolpidemu, raczej mogą to być objawy niedoborowe przy nieodpowiedniej diecie, lęki, zaburzenia tarczycy. Proponuje zamienić ten lek na antydepresant, pozdrawiam.